יום חמישי, 28 במאי 2020

אתגר האיורים המשמחים- סיכום כל האיורים הזוכים


אני אוהבת לאתגר את הלקוחות המוכשרות של החנות ואחרי שסיימתי את אתגר מחברת השעם התחשק לי אתגר נוסף. רציתי משהו פחות מסורבל (באתגר מחברת השעם המשתתפות היו צריכות להגיע לחנות, לקחת מחברת, לצייר עליה ולהחזיר לחנות). ואז העלתי רעיון שאני אבחר נושא חודשי וכל מי שירצה להשתתף באתגר ישלח איור בנושא. את השניים המועדפים עליי אעלה להצבעה בעמוד הפייסבוק של החנות ואת האיור הזוכה אדפיס כגלויה ואמכור בחנות. הפרס לזוכה - 50% מסך ההכנסות ממכירת הגלויה.

אוקטובר 2019- הנושא- מטרייה
זה היה הנושא הראשון ושלחו לי מלא איורים ממש מוצלחים! כל כך שמחתי מצד אחד אבל היה לי קשה להעלות רק 2 להצבעה. בסוף החלטתי גם על פרסי משנה לאיורים מוצלחים נוספים.
הזוכה- לורי עמיאל עם גרסה סופר מקורית למטרייה.


נובמבר 2019- הנושא- כדור פורח.
איזה יופי של נושא זה היה- שוב קיבלתי איורים מאוד מוצלחים והתקשיתי לבחור... גם הפעם חילקתי פרסי משנה לאיורים נוספים.
הזוכה- שירלי כהן שאיירה כדור פורח באופן מילולי.

דצמבר 2019- הנושא- קומקום.
באווירה חורפית חשבתי על הנושא הזה. הפעם לא קיבלתי הרבה איורים- כנראה שפחות התחברו לנושא הספציפי הזה.
הזוכה- שירלי כהן שאיירה קומקום עם חליטה פורחת בתוכו. בהצבעה דמוקרטית היא נבחרה שוב כזוכה בפעם השנייה ברציפות.


ינואר 2020- הנושא- ירושלים במזוודה.
ראיתי איור של סנט פטרסבורג במזוודה וממש התחשק לי גרסה מקומית ירושלמית. לא הרבה התחברו לנושא וקיבלתי די מעט איורים אבל גם מהמעט שקיבלתי הייתה לי התלבטות קשה. 
הזוכה- אילה אבישר שאיירה אלמנטים ירושלמים בתוך תיק סטיב (הכי ירושלמי שיש!).

פברואר 2020- הנושא האחרון- גרמופון.
אני אוהבת את הצורה המעניינת של גרמופונים ובחרתי בו להיות הנושא האחרון של האתגר. קיבלתי יחסית הרבה איורים בנושא הזה.
הזוכה: יעל בר שאיירה חתול מאזין למוסיקה בגרמופון.

אחרי 5 אתגרים בנושאים שונים הכרזתי על סיום האתגר. מה שהתניע אותו מחדש היתה הקורונה...אנשים פנו אליי וכתבו לי שזה זמן מעולה לאתגר חדש- אנשים בבית ומחפשים תעסוקה. ככה עלה לי הרעיון לאתגר חד פעמי שאפיץ למשתתפי האתגרים הקודמים. 

הפעם הנושא היה נשארים בבית / יום העצמאות. ביקשתי מהמשתתפים לאייר איור שמיועד לצביעה ע"י אחרים ולשלוח לי גרסה צבועה וגרסה לא צבועה.
איזה כיף זה היה- קיבלתי מלא איורים ממש מוצלחים. העלתי את חלקם לאתר עם לינק להורדת הקובץ לצביעה. הכל חינמי ומפרגן למאיירות. קישור לדפי הצביעה באתר (סידרתי לכן תעסוקה של שעות!)
 2 הזוכות הן: אלכס פקרמן והלל שרעבי:ואז הגיע האתגר הבאמת אחרון חביב (למרות שאי אפשר לדעת איתי)- אתגר הסימניות לכבוד שבוע הספר:
ביקשתי מהמשתתפות לאייר משהו שקשור לספרים/ קריאה בגודל של סימניה ובחרתי 3 זוכות שאת העיצובים שלהם הדפסתי והם נמכרים בחנות כשלישיית סימניות.
הזוכות הן: יערה שפרן, לילך אברמוביץ ודבש לוסטיג:
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה