יום שני, 30 במרץ 2015

העבודה הכי מוצלחת שלי!

בבלוג האישי שלי כתבתי פוסט ובו פירוט כל העבודות שעבדתי בהן עד לרגע בו פתחתי את החנות. זה פוסט ההמשך ובו אספר למה זו העבודה הכי מוצלחת שלי :)

חנות המתנות שלי נפתחה ב-31/5/13 (תאריך פלינדרומי מושלם!) זה היה יום שישי, בלילה צ'פי שלי חזר מסין ואני נסעתי עם אבא שלו לשדה להחזירו. היה לי ים אדרנלין כך שלא היתה בעיה לקום בבוקר ולפתוח חנות- בפעם הראשונה בחיי!


היום הראשון בחנות היה כייפי- באו אנשים שאני מכירה, חברים ומשפחה וכולם פרגנו ולא יצאו בידיים ריקות. החנות היתה כל כך שונה מאיך שהיא היום... בתמונות מהחודשים הראשונים היא נראית לי ריקה בטירוף! לקח לי זמן למלא אותה :)


אז למה זו העבודה הכי מוצלחת שלי?

הבוסית- תכלס אני הבוסית הכי טובה שהיתה לי! שנים שהייתי שכירה חיכיתי לרגע שבו אהיה הבוסית של עצמי. 

אופי העבודה- אני נהנית מהליקוט של הפריטים אותם אני מביאה לחנות ומהתגובות של הלקוחות אליהם. הסיפוק הוא מידי- אוהבים- קונים! 

הלקוחות- פעם הייתי בסדנת יצירה בחנות "יצירה" בתלפיות. לפני הסדנה הם סיפרו שבעבר החנות היתה שייכת לאבא והוא מכר מצברים... עכשיו דמיינו מי בא לקנות מצבר- רק אנשים שהתקלקל להם המצבר והם מבואסים מהענין. לא כיף. ברגע שהם הפכו את החנות לחנות יצירה- האוירה השתנתה והלקוחות באים עם חיוך. הלקוחות שלי כל כך מחייכים כשהם נכנסים לחנות, מפרגנים על העיצוב ועל הפריטים המיוחדים ואני שמחה שזכיתי לפגוש כל כך הרבה אנשים נחמדים שבאים לקנות מתנות לעצמם או לאחרים.

הספקים - אני עובדת מול אומנים, יוצרים, מעצבים- אלה אנשים שכיף להיות בסביבתם, לעקוב אחר ההתפתחות שלהם, לפרגן להם. לא תמיד זה קל אבל מי אמר שאין אתגרים בחיים?!

השכנים- החנות ממוקמת במדרחוב אבן ישראל במרכז העיר בירושלים- רחוב מקסים עם אופי וחנויות מאוד ותיקות (סדר גודל של 40 שנה ותק בממוצע)
אנשים מאוד נחמדים, עוזרים, מפרגנים שכיף לדעת שכשצריך אותם הם שם. 

אני אוהבת את העבודה שלי- ממש לא אכפת לי לבלות בחנות שעות נוספות... תמיד יש לי מה לעשות, ויש ימים שצ'פי צריך להזכיר לי לצאת מהחנות.

אני מדמה את החנות לתינוק שיש לדאוג לו, לטפח אותו, והחנות כמו התינוק, מחזירה לי אהבה- כמות הלקוחות והמכירות עולה מדי חודש :)
https://www.youtube.com/watch?v=9ZDXIJwGn8w
מתוך סרטון השעונים המיוחדים (צ'פי צילם אותי והעלתי לערוץ היוטיוב של החנות)

עם עמית האחיינית שתמיד באה לעזור לי בחופשים (והיא מוכרת מעולה!)לוגו החנות (אני עיצבתי!)
ולסיום קצת פרסום אף פעם לא הזיק:
J'aime מתנות משמחות
אבן ישראל 1 (פינת יפו 57)
מרכז העיר ירושלים
חנות און ליין: WWW.My-Stores.co.il/jaime
072-2210030

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה